Vianočné trhy – výzva Rady rodičov

Milí rodičia,

dňa 08.12.2019 sa uskutočnia vianočné trhy, ktoré budú pod záštitou detí a rodičov ZŠ Lietavská Svinná – Babkov.
Je najvyšší čas Vás poprosiť o účasť , pomoc a príspevky do predaja. Nie len naše deti, ale aj rodičia, starí rodičia sú šikovní a nápadití. radi spomínajú , ako trávili predvianočný čas ( domáce salónky, kolekcie, oplátky, perníčky). Nie všetci sme kreatívni , potešia aj zakúpené vianočné dekorácie ( servítky, sviečky, ozdoby, sladkosti, …)
Prispieť môžete aj finančne na dokúpenie potrebných vecí. Vyhotovené a zakúpené veci môžete nosiť do školy.
Výťažok z predaja pôjde na pomôcky deťom ZŠ Lietavská Svinná – Babkov.
To, čo sa nepodarí predať, bude darované na charitu občanom našej farnosti.
S pozdravom Rada rodičov pri ZŠ Lietavská Svinná – Babkov